Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

• Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.
  • W konkursie mogą brać udział artyści– amatorzy reprezentujący szkoły podstawowe (klasy 7 – 8) i ponadpodstawowe z terenu powiatu grodziskiego i sąsiadujących.
  • Celekonkursu:

·Pobudzenie wśród młodzieży szkolnej zainteresowania językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych

·Popularyzacja piosenki angielskiej

·Doskonalenie umiejętności językowych uczniów

·Zachęcenie do prezentacji własnej interpretacji utworó

• Konkurs obejmuje dwa etapy:
  • Etap I (szkolny) – eliminacje szkolne odbywające się w szkole macierzystej.
  • Etap II (międzyszkolny) -finał odbędzie się 27.02.2024 r.
    o godzinie 10:30 w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych
    nr 2 w Grodzisku Mazowieckim z udziałem komisji artystycznej (jury) powołanej przez organizatorów, mającej za zadanie wyłonienie laureatów w kategorii szkoła podstawowa (klasy 7-8) oraz szkoła ponadpodstawowa.

Zgłaszanie uczniów do konkursu:

• Każda szkoła (Zespół Szkół) może zgłosić do II etapu 3 uczestników(lub duetów), wyłonionych w trakcie eliminacji szkolnych.
  • Wyłonionego/ych uczestnika/ów w eliminacjach szkolnych zakwalifikowanych do etapu międzyszkolnego opiekunowie zgłaszają pocztą e-mail na adres szkoły zstil2grodzisk@powiat-grodziski.pl
  • Każdy uczestnik (solista, duet) przygotowuje jeden dowolnie wybrany utwór w języku angielskim.
  • Uczestnicy mogą korzystać z instrumentów przywiezionych przez siebie oraz fortepianu, który zapewnią organizatorzy.

Terminarz konkursu:

• Nagłośnienie zapewnia organizator. Uczestnik zobowiązany jest dostarczyć podkład muzyczny w wiadomości mailowej wraz z kartą zgłoszenia lub napendrive do organizatorów.
  • Zgłoszenia uczestników należy nadesłać do 20.02.2024 roku.
  • Jury Konkursu sporządzi protokół z listą nagrodzonych osób.
  • Finał konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 27 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do fotografowania i rejestracji konkursu oraz rozpowszechniania wizerunku uczestników w lokalnej prasie, radiu, na stronie internetowej organizatorów.