Próbna Matura z Operonem

W dniach 22-25 listopada odbywają się próbne egzaminy maturalne dla klas czwartych technikum. Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8.30. Obowiązują punktualność i całkowita samodzielność wykonywania zadań. Chcemy zachować procedury i atmosferę państwowego egzaminu, który odbędzie się w maju 2022r.

Będziemy przestrzegać bezwzględnego zakazu wnoszenia telefonów komórkowych i zegarków smartwatch na sale egzaminacyjne.

Informujemy, że publikowanie treści próbnych egzaminów (arkuszy) stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich, co zagrożone jest odpowiedzialnością odszkodowawczą, a nawet karną.

Prosimy o przyniesienie czarnych długopisów, kalkulatorów prostych na matematykę i wykorzystanie czasu na pisanie egzaminów.

Należy podejść do czterech próbnych egzaminów, w tym do pierwszego zgłoszonego rozszerzenia.

W poniedziałek, wtorek i środę klasy maturalne są zwolnione z zajęć dydaktycznych. W czwartek zwolnione z zajęć na czas próbnego egzaminu są tylko osoby zdające poziom rozszerzony.

Życzymy powodzenia!