Akademickie Inicjatywy

,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’ Zgodnie z tradycją odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie z przedstawicielami organizacji zajmującej się doradztwem w zakresie promocji edukacji, współpracy z instytucjami edukacyjnymi.

Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.

Słuchacze poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.

Nasi uczniowie poszerzyli swoje akademickie horyzonty i zaplanowali rozwój zawodowy. Już teraz zapraszamy na Targi Edukacyjne, które odbędą się w naszej szkole w lutym.