SCAN it and you will learn!

Jeśli zajrzysz do nas do sali i zobaczysz wszystkich ze smartfonami w dłoniach – niech Cię nie zmylą pozory!
W roku szkolnym 2021/2022 na lekcjach języka angielskiego w klasach 3as, 3btr, 3btl, 3d, 4atl realizowana jest innowacja pedagogiczna pod hasłem „SCAN it and you will learn!”.

Program innowacji opiera się na wykorzystaniu QR kodów oraz narzędzi Technologii informacyjno-komunikacyjnych TIK w procesie kształtowania umiejętności językowych i znajomości kultury krajów anglojęzycznych, a to wszystko dedykowane jest uczniom technikum i szkoły branżowej I stopnia.

To coś więcej, niż Kahoot od czasu do czasu. Wspólnie odkrywamy kolejny aplikacje do celów edukacyjnych, a angażując się w drużynowe rywalizacje choć na trochę przełamujemy monotonię szkolnych ławek.

Wszystkim uczniom biorącym udział w innowacji dziękuję za piękną pracę i obiecuję kolejne lingwistyczne atrakcje! 🙂

Justyna Kawałko

Innowacja pedagogiczna z języka angielskiego