ZSTiL jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”

🏆Znamy już tegoroczny ranking najlepszych szkół średnich🏆

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych oraz System Informacji Oświatowej.
RANKING GŁÓWNY TECHNIKÓW 2021 – 243 miejsce
RANKING WOJEWÓDZKI TECHNIKÓW 2021 – MAZOWIECKIE – 32 miejsce