Drodzy Absolwenci

5 i 6 maja odbierzecie świadectwa ukończenia szkoły.
W obecnej sytuacji nie ma możliwości uroczystego zakończenia szkoły zgodnie z tradycją szkoły.
Chciałbym w imieniu Rady Pedagogicznej podziękować Wam za cztery lata wspólnej pracy. Jestem przekonany, że przychodząc do naszej szkoły dokonaliście dobrego wyboru. Stworzyliśmy Wam warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności jak również rozwijania zainteresowań i pasji. Angażowaliście się życie szkoły, rozwijaliście swoje zainteresowania, braliście udział w konkursach i olimpiadach, zawodach sportowych, podejmowaliście działania charytatywne, oddawaliście krew…. Mówię to wszystko, aby podkreślić szczególnie mocno osobisty wkład każdego z Was w tworzenie życia szkoły. Naszej szkoły. Szkoły z tradycjami, które nas wyróżniają. Jestem przekonany, że zdobytą wiedzę i umiejętności potwierdzicie na egzaminach maturalnych.
Nie byłoby Waszych sukcesów bez pracy i poświęcenia nauczycieli, a w szczególności wychowawców: Pani Bożeny Jałowieckiej, Pani Anety Krejpowicz, Pani Diany Rutkowskiej-Nowak, Pani Anna Suskiej oraz Pani Renaty Wierzbickiej.
Pozwolę sobie wymienić uczniów, którym Rada Pedagogiczna przyznała nagrody i wyróżnienia.

Szkołę z wyróżnieniem ukończyli:
1. Klaudia Kierzkowska
2. Alicja Siedlecka
3. Hubert Wierzbicki
4. Dawid Włodarczyk

Nagrodę za wyniki w nauce otrzymują:
1. Michał Bielawski
19 Hubert Wierzbicki
20. Dawid Włodarczyk
21.Angelika Zielińska

Nagrodę wyniki w nauce oraz udział w życiu szkoły otrzymują:
1. Tomasz Kejres
2. Izabela Wojnowska

Nagrodę za udział w życiu szkoły otrzymują:
1. Ewelina Mirecka
2.Przemysław Sałański
3.Martyna Skura
4. Piotr Wieczorek

Nagrodę za udział w życiu sportowy szkoły:
1. Bartosz Bukowiecki
2. Agnieszka Brysiak
3. Jakub Gołyński
4. Michał Górski
5. Maciej Jędrzejewski
6. Patrycja Kucińska
7. Artur Markosyan
8. Jakub Parol
9. Hubert Sokołowski
10. Krzysztof Wojdalski
11. Agnieszka Zielińska
12.Michał Zygiert

Byliście wspaniałymi uczniami, z którymi praca należała do przyjemności. Na pewno będziecie wspaniałymi studentami, pracownikami.
Nie marnujcie swoich odkrytych talentów. Rozwijajcie je z pasją, czerpiąc z tego faktu wiele radości i satysfakcji.
Życzę wszystkim zdanych egzaminów maturalnych, studiów na wymarzonej uczelni, dobrej pracy i powodzenia w życiu osobistym.

Andrzej Chojnacki
Dyrektor Zespołu Szkół