Dziś w południe nasza szkoła rozbrzmiała dźwiękami patriotycznych pieśni. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w auli wszyscy uczniowie oddali hołd walczącym za Ojczyznę. W nastroju powagi i wzruszenia przypomnieliśmy sobie trudną drogę do niepodległości na uroczystym apelu przygotowanym przez nauczycieli historii panią Renatę Wierzbicką i pana Macieja Kiełtykę.

W dniu 11 Listopada będziemy licznie uczestniczyć w uroczystych obchodach Święta Niepodległości w naszym mieście według programu:

11.30 Zbiórka pocztów sztandarowych pod pomnikiem J. Chełmońskiego
12.00 „Niepodległa do Hymnu”, Plac Króla Zygmunta Starego
12.05 Msza Św. w intencji Ojczyzny w Kościele Św. Anny
13.00 Uroczystości pod Pomnikiem Wolności
14.00 Pokaz filmu „Mój Grodzisk – opowieści z ożywionych fotografii” w kinie Centrum Kultury oraz gorący posiłek kuchni polowej
15.00 Rodzinna Gra Historyczna „W służbie Rzeczypospolitej”, Mediateka
16.30 Koncert polskich przebojów w wykonaniu Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej, Mediateka
19.00 Wieczornica pieśni patriotycznych – zapraszają harcerze Hufca ZHP, kościół NMP Nieustającej Pomocy, ul. Piaskowa