Dzień Edukacji Narodowej

  • Post Category:Komunikaty

Dzień Edukacji Narodowej to święto każdej społeczności szkolnej. Uroczysty apel w ZSTiL nr 2 przypomni nam historię reform oświeceniowych, które procesowi wychowania i nauczania nadały rangę oraz pokreśliły istotę kształtowania uczciwości obywatelskiej i patriotyzmu.

Blog123kwiaty

Naszym Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom, Pracownikom życzymy zdrowia, różnorodnych inspiracji naukowych, wytrwałości w poszukiwaniu dróg motywacji młodzieży do nauki i poczucia spełnienia się w pięknej, pełnej wyzwań misji wychowania.

A Naszym, Drogim Uczniom życzymy zdrowia oraz radości z odkrywania świata, pasji poznania i rozwijania swojego człowieczeństwa.

Przypominamy również, że dzień 14 października (piątek) jest wolny od zajęć dydaktycznych.

Dyrekcja ZSTiL nr 2