Dzień otwarty dla kandydatów 17 maja

  • Post Category:Komunikaty

Salon Edukacyjny

W zeszłym tygodniu w budynku Ogniska Plastycznego odbyły się powiatowe targi szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę promowali uczniowie wszystkich specjalności. Grupa logistyczna prezentowała narzędzia, makiety, a nawet dydaktyczne albumy opracowane przez najzdolniejszych. Ósmoklasiści rozwiązywali quizy zawodowe. Informatycy również testowali wiedzę kandydatów, ale przede wszystkim tworzyli projekty z drukarki 3D. Przyszli mechanicy pojazdów samochodowych pracowali nad podzespołach aut, odsłaniając tajniki motoryzacji. Technicy reklamy zadbali o roll upy i kolorowe ulotki z informacjami o ZSTiL nr 2. O podniebienia zwiedzających zadbały klasy kucharskie i OHP, natomiast upiększaniem głów zajęli się oczywiście nasze fryzjerki i fryzjerzy. Działała także grupa szkoląca ochotników w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za pomysły, otwartość i zaangażowanie w promocję naszej szkoły. Zaprezentowaliśmy także efekty malarskich pasji naszej młodzieży: olejne obrazy, grafikę. Teraz zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 17 maja o godz. 17.00.