Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia

  • Post Category:Informacje

06.03.2024r. ponad 200 nauczycieli i dyrektorów szkół z całego kraju wzięło udział w konferencji dotyczącej nowoczesnego kształcenia w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych na Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechnika Opolska. Podczas konferencji była okazja do zwiedzenia laboratorium magazynowego, zapoznania się z nowinkami na rynku zawodowym oraz wysłuchania wielu ciekawych wykładów. Pozytywny odbiór miał również panel dyskusyjny, który jest bardzo potrzebny nauczycielom zawodu technik logistyk.

Podczas tegorocznej konferencji naszą szkołę reprezentowała Pani Iwona Kulikowska.

Serdeczne gratulacje i podziękowania za organizację należą się Politechnika Opolska Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechnika OpolskaLogPoint Stowarzyszenie Logistyków Polskich

Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia
Konferencja dotycząca nowoczesnego kształcenia