Wielki sukces logistyków ZSTiL nr 2

VI edycja Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW dobiegła końca. Zmagania uczniów trwały od listopada do maja. W projekcie uczestniczyło 316 uczniów z 24 szkół średnich. Do II etapu Akademii zakwalifikowało się 59 uczniów, w tym dwóch uczniów z naszej szkoły – Wiktoria Pieczątkowska z klasy 2btl oraz Michał Ptasiński z klasy 3btl. 21.05.2021 r. odbył się finał, podczas którego Komisja konkursowa wyłoniła laureatów.
Jest nam niezmiernie miło poinformować że Michał Ptasiński zdobył indeks WE SGGW.
W Akademii Przedsiębiorczości naszą szkołę, jak co roku, reprezentowali uczniowie technikum logistycznego pod opieką Pani Iwony Kulikowskiej.
Ci, którzy ukończyli Akademię otrzymają dyplomy.
Zachęcamy do zapisów do kolejnej edycji w roku szkolnym 2021/2022.
Wszystkim uczestnikom, a w szczególności Michałowi i Wiktorii serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy Pani Dr inż. Elżbiecie Kacperskiej Koordynator Projektu Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW, Koordynator ds. Współpracy ze Szkołami Średnimi, za wieloletnią współpracę z naszą szkołą.
Życzymy dalszych sukcesów.