List do maturzystów

  • Post Category:Informacje

Drodzy Abiturienci,
Wszystko ma swój kres… Cztery lata nauki dobiegło dziś końca.
Macie za sobą lata ciężkiej pracy. Gratulujemy wyników, osiągnięć i sukcesów.
Pewien etap się zakończył, ale zaczyna się kolejny.
Od ponad miesiąca, w dobie pandemii, kształcenie odbywało się zdalnie, wszyscy zetknęliśmy się z nową rzeczywistością i końcem roku szkolnego jakiego jeszcze nie było. Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy pożegnać się osobiście. Ale sytuacja jest nadzwyczajna.
Drodzy Maturzyści, realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą cele. Życzymy Wam wiary we własne siły, mądrego wykorzystywania wiedzy, wysokich wyników maturalnych, lekkiego pióra, kwitnących kasztanów, realizacji życiowych planów 😊
Mimo trudnego czasu, niech egzamin maturalny będzie dla Was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.
Pokażcie się z jak najlepszej strony!
Trzymamy za Was kciuki!

POWODZENIA!!!