Kolejny sukces uczniów naszej szkoły – 3 indeksy dla LOGISTYKÓW NA SGGW WNE

  • Post Category:Informacje

17 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniach SGGW w Warszawie podczas których odbył się finał Akademii Przedsiębiorczości. Jak się okazało IX edycja tego konkursu była dla nas bardzo szczęśliwa. Uczniowie z klasy 3atl Oliwia Maternik, Maksym Buksanchuk oraz tegoroczny absolwent Marat Redel (5btl) zostali laureatami i zdobyli indeksy na uczelnię. Ale to nie koniec sukcesów. Finalistami zostali Otylia Chmal 4tr, Wiktoria Wiśniewska, Marcel Olczak, Tomasz Drezler 3atl oraz tegoroczna absolwentka Wiktoria Pieczątkowska (5btl). Dodatkowo dyplomy ukończenia akademii zdobyli Patryk Gierszewski z 1btl i Szymon Wójcicki z 3atl

Koordynatorem projektu w szkole jest Pani Iwona Kulikowska