Uroczyste rozpoczęcie roku katechetycznego 2022/2023

  • Post Category:Informacje

W dniu 03.09.2022 r. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Mszy Świętej przewodniczył Biskup Michał Janocha. Wykład inauguracyjny na temat „Współczesna sytuacja katechezy i katechizowanych w Polsce. Problemy, zagrożenia, perspektywy” wygłosił Ks. Prof. Dr hab. Marian Zając. Obecny rok duszpasterski upłynie pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” , co oznacza zainteresowanie istotą chrześcijańskiego zgromadzenia wiernych.

W uroczystości wzięli udział katecheci naszej szkoły: ks. K. Masicz, J.Przybysz i M.Krajewski.

Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2022/23 w Świątyni Opatrzności Bożej

Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2022/23 w Świątyni Opatrzności Bożej
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2022/23 w Świątyni Opatrzności Bożej

Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2022/23 w Świątyni Opatrzności Bożej

Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2022/23 w Świątyni Opatrzności Bożej