Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

  • Post Category:Informacje

Z przyjemnością informujemy, że do zawodów II stopnia VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zakwalifikowani zostali uczestnicy, którzy w rywalizacji I stopnia otrzymali co najmniej 20 punktów: Szikowski Kacper, Sielski Emil, Lipiński Dawid, Wiśniewski Maciej, Karolak Mateusz, Wiśniewski Nikodem, Kuriewski Jakub, Bestydzińska Patrycja, Wyszyńska Aleksandra, Grzywaczyński Sebastian, Ptasiński Michał, Kalkosińska Anna, Siudziński Adrian, Kostrzewa Karolina.

Uczniom, którzy przeszli do kolejnego etapu konkursu, gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach logistyków!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej i niezależnie od uzyskanych wyników już teraz zapraszamy w przyszłym roku.