Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września wg poniższego harmonogramu:

• Klasy IATI (techniki informatyk), ITR (technik reklamy) – godz. 8.00, aula szkolna
• Klasy IATL (technik logistyk), IAS (technik pojazdów samochodowych) – godz. 8.30, aula szkolna
• Klasy IM (magazynier – logistyk), IB (mechanik pojazdów samochodowych), IBM (magazynier – logistyk oraz mechanik pojazdów samochodowych – godz. 9.00, aula szkolna)
• Klasy IZA (kucharz), IZC (fryzjer) – godz. 9.30, aula szkolna
• Klasy II technikum i branżowej szkoły I stopnia – godz. 9.00, spotkanie z wychowawcami na platformie TEAMS
• Klasy III technikum i branżowej szkoły I stopnia – godz. 10.00, spotkanie z wychowawcami na platformie TEAMS
• Klasy IV technikum – godz. 11.00, spotkanie z wychowawcami na platformie TEAMS

Klasy pierwsze po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w auli szkolnej przechodzą do klas na spotkania z wychowawcami:
Kl. IATI – wych. Pani Diana Rutkowska – Nowak, sala 12
Kl. ITR – wych. Pani Bożena Jałowiecka, sala 23
Kl. IATL – wych. Pani Anna Suska, sala 17
Kl. IAS – wych. Pani Aneta Krejpowicz, sala 26
Kl. IZA – wych. Pani Dorota Bartnicka, sala 32
Kl. IZC – wych. Pani Karolina Bladowska, sala 10
Kl. IM – wych. Pan Konrad Słowiński, sala 34
Kl. IB – wych. Pan Piotr Piórkowski, sala 6
Kl. IBM – wych. Pan Hubert Lubański, sala 24

Uczniowie klas II, III, IV, którzy rozpoczynają naukę w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy w szkole.

Uczniowie zobowiązani są do:
• zachowania bezpiecznej odległości społecznej,
• dezynfekcji rąk,
• założenia maseczki zakrywającej nos i usta.

Dyrektor ZSTL2
Andrzej Chojnacki